Pers

23 april 2023

Focus op de rol van advies- en ingenieursbureaus op Kanaal Z

Het Z-Bouw programma van 20.04.2023 op Kanaal Z ging over de verschillende missies van ingenieurs- en adviesbureaus en hun bijdrage tot duurzaamheid en de kwaliteit in de bouw.

Met dank aan Jan Parys, Nele De Smet en Hugues Forest voor hun deelname, en aan BENOR vzw voor haar steun.


Lees ook

Sector

25 mei 2023

EFCA Sector Barometer: vertraging in zicht

Uit de laatste EFCA-barometer blijkt dat de orderportefeuilles aanzienlijk zijn afgenomen, maar boven het normale niveau blijven.

lees meer

Partners

5 mei 2023

PLS Newton lijmsteen nu beschikbaar in 19 cm dikte

De Porotherm PLS Newton lijmsteen van Wienerberger is nu ook verkrijgbaar in 19 cm dikte. De 19cm dikke variant (300 x 188 x 249 mm) biedt meer flexibiliteit in het toepassen van keramische bouwblokken voor hoge constructies.

lees meer

Pers

23 april 2023

Focus op de rol van advies- en ingenieursbureaus op Kanaal Z

Om te (her)zien: het Z-Bouw programma van 20.04.2023 op Kanaal Z ging over de verschillende missies van ingenieurs- en adviesbureaus en hun bijdrage tot duurzaamheid en de kwaliteit in de bouw.

lees meer